توریست

واحد های اجاره ای سحراما

در روستایی زیبا و دیدنی در میان جنگل زیبای ارسباران واحد های استیجاری سئحراما واقع شده است.ساختمانی که با دارا بودن 8 واحد مسکونی میزبان گردشگران و علاقمندان به طبیعت و منطقه زیبای کلیبر و قره داغ است.چشم اندازی بسیار زیبا و دل نواز نگاه هر گردشگری را در داخل این واحد ها به نوازش در می آورد.همانطور که در تصاویر مشخص است این واحد ها دارای تمامی امکانات رفاهی می باشدند.

تصاویر بیشتر از این ساختمان ویلایی در ادامه مطلب 

جهت هماهنگی و رزرو با شماه تلفن 09148265944 تماس حاصل فرمائید.

 

ادامه مطلب ...

آبشار گلوسنگ کلیبر

 این آبشار زیبا در دره روستای گلوسنگ شهرستان کلیبر قرار گرفته است  اما فاقد مسیر دسترسی مناسب برای گردشگران عزیز است و باید بعد از طی یک ساعت مسیرنسبتا سخت این آبشار را دید.

 

عکس در ادامه مطلب

ادامه مطلب ...

اجاره خانه باغ ویلایی

 
این خانه باغ در مکانی زیبا و دلنشین در میان جنگل های سر سبز و زیبای ارسباران در فاصله 4 کیلومتری شهر کلیبر قرار دارد.محوطه این باغ دارای فنس کشی و به اندازه یک هکتار می باشد.و تنها خانه ویلایی در این قسمت از منطقه است که دارای یک استخر اب سرد با آب معدنی چشمه به ابعاد 9در5در1.7 متر می باشد.محیطی زیبا همراه با صدا های زیبای پرندگان و صدای زیبای آب رودخانه به دور از هر گونه اضطراب و استرس شهری  دارای سکوتی آرام بخش برای میهمانان و گردشگران عزیز می باشد.تصاویری از مناظر این منطقه و خانه باغ و محیط اطراف برای مشاهده قرار گرفته است.
جهت هماهنگی و رزرو با مدیریت سایت (09146898528 نوری) تماس حاصل فرمایید.
همشهریان عزیز که قصد اجاره خانه باغ یا ویلای خود را دارند می توانند با ما در تماس باشند.
جهت بزرگ نمایی تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

ادامه مطلب ...

سفري خاطره انگيز به کليبر؛ بهشت آذربايجان

 

شهرستان کليبر در استان آذربايجان شرقي واقع شده است و نزديک به 90 هزار نفر جمعيت (با روستاهاي اطراف) دارد و مرکز آن شهر کليبر است و حدود 9 هزار نفر جمعيت دارد.،افرادي که از پايتخت قصد بازديد از اين بهشت زيبا را دارند بايد پس از کرج وارد اتوبان زنجان شوند و مسقيم به سمت تبريز (620 کيلومتر) بروند. از همان ابتداي ورودي تبريز تابلويي به سمت اهر و کليبر وجود دارد که بايد وارد جاده اي دو طرفه بشويد و حدود 210 کيلومتر را بپيماييد تا به شهر کليبر برسيد.

ادامه مطلب ...

چطور یک شب در طبیعت بمانیم؟

 

هیچ کس نمی تواند منکر لذتی شود که یک شب خوابیدن در چادر و یک روز کامل در هوای آزاد زندگی کردن دارد.

ادامه مطلب ...

پيشگيري از خطرات كوهستان

از غلطاندن سنگها به پايين جدا خودداري كنيم. هميشه مسيرهايي را براي صعود انتخاب كنيم كه در خور توان و امكانات ما باشد.

ادامه مطلب ...

کوه نوردی چیست ؟

 

کوه نوردی ( mountaineering ) که در اروپا Alpinism نامیده می شود ، ورزش ، حرفه یا تفریح صعود یا بالا رفتن از کوه ها می باشد.

 

ادامه مطلب ...

امین موسوی (تور لیدر)

 امین موسوی راهنمای تور برتر کشوری و راهنمای تور سایت جامع کلیبر
معرفی: اینجانب امین موسوی در سال 88 در یکی از آموزشگاههای مربوطه سازمان گردشگری دوره های ایرانگردی و جهانگردی را گذارندم و زیر نظر استادان مجربی از جمله استاد بهروز خامه چی تاریخ دان معروف اکشور و رئیس موزه آذربایجان خانم صریرای و استاد مکائیل نظری که نقش مهمی را در شناساندن جاهای دیدنی استان را دارد بهره برده ام

ادامه مطلب ...

اصول حرفه ای گره زدن

اگرچه انواع بسیار زیادی از گره ها وجود دارد، اما پیشنهاد می کنیم به جای یاد گرفتن گره های مختلف، تعداد محدودی از گره ها را یاد بگیرید که در هر شرایطی می توانند کمک کننده شما باشند. به این ترتیب می توانید مهارت و سرعت خود را در زدن گره بالا ببرید و امکان اشتباه و ضریب به خطر افتادن را کاهش دهید.

ادامه مطلب ...

گردشگری روستایی

 

جهان معاصر باشتابی غير قابل تصور به سمت فشردگی هرچه بيشتر فضا ـ زمان پيش می‌رودکه خود نشان از رويکرد سرمايه داری در سيطره همه جانبه برفضاهای جغرافيايی دارد.فضامندی امروز جهان برگرفته از يکسری جريان های می‌باشد؛که به شکل گيری فضای جريان‌ها در درون فضای جغرافيايی فرصت می‌دهند.

ادامه مطلب ...